Gebelikte Uykusuzluk

0
625
Gebelikte Uykusuzluk
Gebelikte Uykusuzluk

Gebelikte Uykusuzluk

Yazıda Bulunan Başlıklar

Gebelikte Uykusuzluk, uzmanından, Hamilelikte uyku problemi, uzmantv,  Gebelikte Uyku Problemi, hamilelikte uykusuzluk, uyku sorunu, uyku problemi, gebelerde uyku problemi, gebelikte uyku problemleri, hamilelikte uyku problemleri, gebelikte uyku sorunu ne zaman başlar, gebelikte uyku sorunu yaşayanlar,

Gebelikte Uykusuzluk
Gebelikte Uykusuzluk

1. trimester döneminde uyku problemi, sabah rahatsızlıkları ve yorgunluk tem hız devam edecektir. Bu dönemde aynı zamanda geceleri uykuya dalmak güçleşebilir.

Uykusuzluk ve uyku problemleri birçok nedenden meydana gelebilir: mide bulantısı, mide ekşimesi, hazımsızlık, bacak krampları ve sık idrar ihtiyacı. Duygusal değişimlerde uykusuzluğa sebebiyet verebilir.

Hamilelikte yaşanan uyku problemi ve uykusuzluk için maalesef yapabileceğiniz çok bir şey yoktur. Fakat hamilelik yastıklarını kullanarak bir nebze rahatlayabilirsiniz.

Bu özel yastıklar hamilelerin vücudu için özel olarak tasarlanmıştır ve size rahat bir uyku çektirebilir. Eğer sık idrara çıkmaktan dolayı uykunuz bölünüyorsa yatmadan önce mutlaka idrar ihtiyacınızı giderin. Geceleri daha az sıvı tüketebilirsiniz.

hamilelikte uyku problemi, hamilelik ve uyku sorunu, hamilelikte uyku sorunu neden olur, hamilelikte uykusuzluk için ne yapmalı, hamilelikte uykusuzluk kadinlar kulubu, hamilelikte uykusuzluk nedenleri, hamilelikte uykusuzluk ne zaman başlar, hamilelikte uykusuzluk problemi, hamilelikte uykusuzluk bebeği etkiler mi,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.