7 Haftalık Hamilelik Belirtileri

0
715
7 Haftalık Hamilelik Belirtileri
7 Haftalık Hamilelik Belirtileri

7 Haftalık Hamilelik Belirtileri

7 haftalık hamilelik belirtieri, uzmanından, 7 haftada hamilelik belirtileri, uzmantv,

7 Haftalık Hamilelik Belirtileri
7 Haftalık Hamilelik Belirtileri

Hamileliğin 7. Haftasında Yaşanan Gebelik Belirtileri

Hamileliğin 7. haftasında gebelikle ilgili birçok belirtiyi yaşamaya başlıyor olabilirsiniz. Sabah rahatsızlıkları (mide bulantısı ve istifra) ve yorgunluk had safhadadır ve hayatınızı gerçekten çekilmez hale getirebilir. Bu iki gebelik belirtisi ilk trimester döneminin en büyük özelliklerindendir fakat hepsi trimesterin ortalarına doğru kaybolur.

Hamileliğin 7. haftasında hala sabah rahatsızlıklarından şikayetçi oluyorsanız, bir diğer garip gebelik belirtisini yaşıyor olabilirsiniz: tükürük bezlerinin normalinden fazla çalışması. Normalden daha fazla tükürük oluştuğunu fark ediyor olabilirsiniz. Bu durumda sık sık tükürmek mümkündür. Bu, ilk trimester döneminde yaşanan bir diğer yaygın semptomdur.Hamileliğin 7. haftasında yaşanabilen diğer belirtiler göğüs hassasiyeti ve sık yaşanan ruh hali değişikliğidir. Göğüslerde yaşanan ilk değişiklikler göğüslerin hassaslaşması ve hatta dokunurken acımasıdır. Göğüslerde büyüme de yaşanabilir. Bazı kadınlar, ilk trimester dönemi sonlarına doğru bir beden büyük sutyen kullanmaya başlarlar. Tüm bu değişim ve belirtilerin bir sebebi olduğunu hamileliğin ilerleyen dönemlerinde de hatırlamayı unutmayın.
7 haftalık hamilelik belirtieri, uzmanından, 7 haftada hamilelik belirtileri, uzmantv, 7 haftalik gebelik belirtisi, 7.haftada gebelik belirtileri,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.