3 Haftalık Hamilelik Belirtileri

0
815
3 Haftalık Hamilelik Belirtileri
3 Haftalık Hamilelik Belirtileri

3 Haftalık Hamilelik Belirtileri

Yazıda Bulunan Başlıklar

3 Haftalık Hamilelik Belirtisi, uzmanından3 Haftalık Gebelik Belirtileri, uzmantv, 3 Haftalık Hamilelik Belirtileri, 3 Haftalık Gebelik Belirtileri, 3 Haftalık Hamilelik Belirtileri Nelerdir, 3. Haftada Hamilelik Belirtileri, 3 Hafta Hamilelik Belirtileri, 3 Haftalık Hamile Belirtileri, 3 Haftalık Gebelik Belirtileri, 3 Haftalık Gebelik, gebelik testi, hamilelik testi
3. Hafta evde hamilelik testi yapmak için erken olabilir. Bazıları gebelik testinin %99’dan daha fazla oranda kesin sonuç verdiğini söylese de, bazıları da gebelik testinin regl döneminin ilk gün gecikmesinde yapıldığındaki gibi sonuç verdiğini söylemektedir.

Yanlış reklam ile kandırılmayın. Evde yapılan gebelik testleri idrarınızdaki hCG (insan koryonik gonadotropini) oranı ile orantılı çalışmaktadır. Bu hormon, plasentadan gelen hücreler tarafından üretilir.

3 Haftalık Hamilelik Belirtileri
3 Haftalık Hamilelik Belirtileri

Hamileliğiniz ilerledikçe, kan dolaşımındaki hCG oranı artmaktadır. 3 haftalık gebeliklerde, evde yapılan hamilelik testi, yeterli oranda hCG içermemesi sebebi ile yetersiz kalabilir.

Regl döneminizi geçirdikten sonra 1 ya da 2 hafta beklemek en doğrusu olacaktır. Aslında gerçekten gebeyken, yanlış bir sonuç alabilirsiniz. Çok erken yaşanan düşüklerde ise yersiz umuda kapılıyor olabilirsiniz.

3 Haftalık Hamilelik Belirtileri, uzmanından, uzman tv, 3 Haftalık Hamilelik Belirtisi, Belirtileri Nelerdir, 3 Haftalık Hamilelik Belirtisi Olurmu, 3 haftalık gebelik belirtileri kadınlar kulübü, 3 haftalık gebelik belirtileri uzman tv, 3.hafta gebelik belirtileri, 3 haftalık hamilelik belirtileri nelerdir, 3. haftada hamilelik belirtileri, 3 hafta hamilelik belirtileri, 3 haftalık hamile belirtileri, 3 haftalık gebelik belirtileri, 3 haftalık gebelik belirtileri nelerdir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.