2 Aylık Hamilelik

0
772
2 Aylık Hamilelik
2 Aylık Hamilelik

2 Aylık Hamilelik

Yazıda Bulunan Başlıklar

2 Aylık Hamilelik2 Aylık Gebelik, uzmanından, Hamileliğin 2. AyıuzmantvGebeliğin 2. Ayı, Hamilelikte 2. Ay, Gebelikte 2. Ay2 Aylık Hamileyim, 2 Aylık Gebeyim, 2 Aylık Ultrason Görüntüsü3D, resim2 Aylık Hamilelik Gebelik Video, videosu, 2 Aylık Anne Karnında Bebek Gelişimi2 Aylık Anne Karnında Bebek, 2 Aylık hamilelik Kadınlar Kulübü, 2 Aylık Hamilelikte Bebek Kilosu, 2 Aylık Hamilelik Kaç Haftalık Oluyor, 2 Aylık Gebelik Kaç Hafta Oluyor, 2 Aylık Hamilelik Kaç Haftalıktır2 Aylık  Gebelikte CinsellikHamileGebehamilelikGebelikHamileyimGebeyimGebeliğinHamileliğinHamilelerdeGebelerde, kadınlarkulübü, kadınlar kulübümelekler mekanıuzmanjinekolog,

5 Haftalık Gebelik – 2. Ay

5 Haftalık Hamilelikuzmanından5 Haftalık Gebelikuzmanından uzmantvHamilelik Belirtileri Tüp Bebek, 6 günlük bebek belli olurmu, 50 günlük gebelik belli olur mu, 7 günlük bebek testte belli olur mu, Gebelik Belirtileri Tüp bebekhamilelik belirtileri nelerdir ne zaman başlargebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar, kesin Hamilelik Belirtileri, kesin grbrlik brlitileri,5 Haftalık Hamilelik video5 Haftalık Gebelik video, 5 Haftalık Bebek, uzmanından, 5 Haftalık Hamileyim, Gebeliğin 5. Haftası uzmanından, Hamilelikte 5 Hafta, Gebelikte 5. hafta, 5 Hafta Gebe, 5 Hafta Hamile, Hamileliğin 5. Haftası, 5 Haftalık Gebeyim, 5 Haftalık ultrason, görüntüsü, resmi, 3D, 5 haftalık anne karnında bebek gelişimi, 5 haftalık anne karnında bebek, beş haftalık hamilelik gebelik, hamilelik gebelik, Haftalık, HamileGebe, Hamilelik, GebelikHamilelikte, Gebelikte, uzmanından, HamileyimGebeyim, Gebeliğin, Hamileliğin, Hamilelerde, Gebelerde, kadınlarkulübü kadınlar kulübü, melekler mekanı, uzman.org, jinekolog, 5 haftalık hamilelik kadınlar kulübü, 5 haftalık hamilelikte bebek kilosu, 5 haftalık hamilelik kaç aylık oluyor5 haftalık gebelik kaç aylık oluyor, 5 haftalık hamilelik uzman tv, 5 haftalık hamilelikte bebek hareketleri, 5 haftalık hamilelik videosu, 5 haftalık hamilelik kaç aylıktır5 haftalık gebelik kaç aylıktır, 5 haftalık hamilelikte beslenme, 5 haftalık gebelikte bebeğin kilosu, 5 haftalık gebelik kaç aylık oluyor, 5 haftalık gebelik uzman tv, 5 haftalık gebelik kaç aylık, 5 haftalık gebelik kilosu, 5 haftalık gebelik ultrason görüntüleri, 5 haftalık gebelikte bebek hareketleri, 5 haftalık gebelikte cinsellik, 5 haftalık gebelikte bebek kaç kilo olmalı, 5 haftalık bebek görüntüsü, 5 haftalık bebek yaşarmı, 5 haftalık bebek kaç kilo,

Hamileliğinizin 252 Günlük Geri Sayımı Şimdi Başlıyor

5 Haftalık Gebelikte Bilmeniz Gerekenler

Gebeliğinizin 5. Haftası 35 Günlük Hamile ‘siniz.  Hamileliğin 1. Ayında ‘sınız. 5 Haftalık Hamileyim Doğuma Kaç Gün Kaldı. Doğuma 252 Gün var. Sizi uzmanindan.org olarak tebrik ediyoruz. Sitemizde Mevcut Hafta Hafta Hamilelik Gebelik Konularımızı Takip Ederek Bebeğinizin Hafta Hafta Nasıl Geliştiğine Şahit Olacaksınız ! Ayrıca Hamileliğinizle ilgili Bilmeniz gereken Hususları ve Size vereceğimiz Tiyolarla Hamileliğinizi Daha Rahat ve kolay Geçirmenizi Sağlaya Bilirsiniz.

5 haftalık Bebek Boyutu
5 haftalık Bebek Boyutu

5 Haftalık Bebek

5 Haftalık Bebeğinizin Tahmini boyutu yaklaşık ayçekirdeği tohumu kadardır.

Bebeğinizin Tahmini Boyu: 1,5 mm..
Bebeğinizin Tahmini Ağırlığı: 0,19 gr.

‘dan daha küçük bir boyuttadır. Fakat Hamilelik devam ettikçe, Bebeğiniz çok hızlı bir şekilde Büyüyerek ve kilo almaya başlayacaktır.

2. Ay – 5 Haftalık Bebek Değişimi – Gelişimi

Bebeğiniz hala çok küçük bir boyuttadır fakat kalbi, beyni, omuriliği, kasları ve kemikleri oluşmaya başlar. Bebeğinizi besleyen plasenta ve yine bebeğinize güvenilir ve ılık bir ortam sağlayan amniyon kesesi de oluşmaya devam eder. Bu dönemde göbek bağı da oluşur.

5 Haftalık Hamilelik Belirtileri ve En çok  Görülen 3 Sorun

%63
Göğüslerde Ağrı Ve Hassasiyet
Kadınların %52 inde karşılaşabileceği bir belirti olarak göğüs ağrısı ve hassasiyet sırasında 5 hafta gebelik. Daha fazla 
%55
Yorgunluk
51% deneyimi kadınların yorgunluk belirtisi olabileceği gibi, gebelik sırasında 5.Haftada  Daha fazla
%46
Şişkinlik
Deneyim ve Gözlemlerde Kadınların % 40 ‘i  şişkinlik, gibi belirtileri sırasında 5.hafta gebelik. Daha fazla

2. Ay – 5 Haftalık Annedeki Değişimi – Gelişimi

Artık gebe olduğunuzdan şüpheleniyor olabilirsiniz. Aynı zamanda bazı erken gebelik belirtilerini de fark ediyor olabilirsiniz.

Örneğin:Mide bulantıları (Günün herhangi bir saatinde yaşanabiliyor olsa da ‘sabah rahatsızlıkları’ olarak
Göğüslerde karıncalanma ya da hassasiyet ve göğüs ucu etrafında renk koyulaşması
Normalinden daha sık tuvalete çıkma ihtiyacı
Normalinden daha çok yorgunluk hissi

5. Haftanın Tüyosu

5 Haftalık Hamilelik
5 Haftalık Hamilelik

Gebe olduğunuzu düşündüğünüz an kadın doğum uzmanından bir randevu ayarlamak isteyeceksiniz.

Prenatal bakıma erken başlamak ve doktor randevularınızı düzenli olarak takip etmek sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bir bebek için en önemli adımlardan biridir.

5 Haftalık Hamilelik Hakında Daha Fazla Bilgi Almak istiyorsanız Linke Tıklayın

6 Haftalık Gebelik – 2. Ay

6 Haftalık Hamilelik, uzmanından, 6 Haftalık Gebelik, Hamilelik Belirtileri Tüp Bebek, 6 günlük bebek belli olurmu, 60 günlük gebelik belli olur mu, 7 günlük bebek testte belli olur mu, Gebelik Belirtileri Tüp bebek, hamilelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar, gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar, kesin Hamilelik Belirtileri, kesin grbrlik brlitileri,6 Haftalık Hamilelik video, 6 Haftalık Gebelik video, 6 Haftalık Bebek, 6 Haftalık Hamileyim, Gebeliğin 6. Haftası uzmanından, Hamilelikte 6 Hafta, Gebelikte 6. hafta, 6 Hafta Gebe, 6 Hafta Hamile, Hamileliğin 6. Haftası, 6 Haftalık Gebeyim, 6 Haftalık ultrason, görüntüsü, resmi, 3D, 6 haftalık anne karnında bebek gelişimi, 6 haftalık anne karnında bebek, beş haftalık hamilelik gebelik, hamilelik gebelik, Haftalık, Hamile, Gebe, Hamilelik, Gebelik, Hamilelikte, Gebelikte, Hamileyim, Gebeyim, Gebeliğin, Hamileliğin, Hamilelerde, Gebelerde, kadınlarkulübü kadınlar kulübü, melekler mekanı, uzman.org, jinekolog, 6 haftalık hamilelik kadınlar kulübü, 6 haftalık hamilelikte bebek kilosu, 6 haftalık hamilelik kaç aylık oluyor, 6 haftalık gebelik kaç aylık oluyor, 6 haftalık hamilelik uzman tv, 6 haftalık hamilelikte bebek hareketleri, 6 haftalık hamilelik videosu, 6 haftalık hamilelik kaç aylıktır, 6 haftalık gebelik kaç aylıktır, 6 haftalık hamilelikte beslenme, 6 haftalık gebelikte bebeğin kilosu, 6 haftalık gebelik kaç aylık oluyor, 6 haftalık gebelik uzman tv, 6 haftalık gebelik kaç aylık, 6 haftalık gebelik kilosu, 6 haftalık gebelik ultrason görüntüleri, 6 haftalık gebelikte bebek hareketleri, 6 haftalık gebelikte cinsellik, 6 haftalık gebelikte bebek kaç kilo olmalı, 6 haftalık bebek görüntüsü, 6 haftalık bebek yaşarmı, 6 haftalık bebek kaç kilo,

Hamileliğinizin 245 Günlük Geri Sayımı Şimdi Başlıyor

6 Haftalık Gebelikte Bilmeniz Gerekenler

Gebeliğinizin 6. Haftası 42 Günlük Hamile ‘siniz.  Hamileliğin 2. Ayında ‘sınız. 6 Haftalık Hamileyim Doğuma Kaç Gün Kaldı. Doğuma 245 Gün var. Sizi uzmanindan.org olarak tebrik ediyoruz. Sitemizde Mevcut Hafta Hafta Hamilelik Gebelik Konularımızı Takip Ederek Bebeğinizin Hafta Hafta Nasıl Geliştiğine Şahit Olacaksınız ! Ayrıca Hamileliğinizle ilgili Bilmeniz gereken Hususları ve Size vereceğimiz Tiyolarla Hamileliğinizi Daha Rahat ve kolay Geçirmenizi Sağlaya Bilirsiniz.

6 Haftalık Bebek Boyutu
6 Haftalık Bebek Boyutu

6 Haftalık Bebek

6 Haftalık Bebeğinizin Tahmini boyutu  ufak kuru üzüm kadardır.
Bebeğinizin Tahmini Boyu: 15 mm. ila 38 mm. arasıBebeğinizin Tahmini Ağırlığı: 0,28 gr.’dan daha küçük bir boyuttadır. Fakat Hamilelik devam ettikçe, Bebeğiniz çok hızlı bir şekilde Büyüyerek ve kilo almaya başlayacaktır.

2. Ay – 6 Haftalık Bebek Değişimi – Gelişimi

Bebeğiniz bir kurbağa yavrusu şeklini andırır ve boyutu nerdeyse bir mermi kadardır. Gözler, kol ve bacak tomurcukları oluşmaya başlar. Ultrason esnasında doktorunuz bebeğin kalp atışlarını duyabilir. 17 – 56 gün arasındaki dönem çok önemli bir dönemdir çünkü gelişimi etkileye bilen her türlü şeye bebek bu dönemde daha duyarlıdır.

6 Haftalık Hamilelik Belirtileri ve En çok  Görülen 3 Sorun

%71
Göğüslerde Ağrısı Ve Hassasiyet
Kadınların %71 inde karşılaşabileceği bir belirti olarak göğüs ağrısı ve hassasiyet sırasında 6 hafta gebelik. Daha fazla 
%63
Yorgunluk
63% deneyimi kadınların yorgunluk belirtisi olabileceği gibi, gebelik sırasında 6.Haftada  Daha fazla
%44
Mide Bulantısı
Deneyim ve Gözlemlerde Kadınların % 44 ‘i  Mide bulantısı, gibi belirti ve şikayetleri 6.hafta gebelik. Daha fazla

2. Ay – 6 Haftalık Annedeki Değişimi – Gelişimi

Az da olsa kilo artışı yaşamış olabilir. Ya da mide bulantıları yaşıyorsanız kilo kaybı da yaşamış olabilirsiniz ama unutmayın, bu durum da normaldir. Vücudunuzda ufak değişimler fark  etmeye başlamış olabilirsiniz (örneğin kıyafetlerin artık dar gelmeye başlaması gibi). Doktorunuz pelvik muayenesi ile rahim boyutundaki değişiklikleri tespit edebilecektir.

6 Haftalık Ultrason 3D
6 Haftalık Ultrason 3D

6. Haftanın Tüyosu

Sağlıklı beslenerek ve günlük prenatal vitaminleri alarak sağlıklı prenatal alışkanlıkları edinin. Eğer henüz yapmadıysanız, sigara ve alkolü bırakın.

6 Haftalık Hamilelik Hakında Daha Fazla Bilgi Almak istiyorsanız Linke Tıklayın

7 Haftalık Gebelik – 2. Ay

7 Haftalık Hamilelik, uzmanından, 7 Haftalık Gebelik, Hamilelik Belirtileri Tüp Bebek, 7 günlük bebek belli olurmu, 70 günlük gebelik belli olur mu, 7 günlük bebek testte belli olur mu, Gebelik Belirtileri Tüp bebek, hamilelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar, gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar, kesin Hamilelik Belirtileri, kesin grbrlik brlitileri,7 Haftalık Hamilelik video, 7 Haftalık Gebelik video, 7 Haftalık Bebek, 7 Haftalık Hamileyim, Gebeliğin 7. Haftası uzmanından, Hamilelikte 7 Hafta, Gebelikte 7. hafta, 7 Hafta Gebe, 7 Hafta Hamile, Hamileliğin 7. Haftası, 7 Haftalık Gebeyim, 7 Haftalık ultrason, görüntüsü, resmi, 3D, 7 haftalık anne karnında bebek gelişimi, 7 haftalık anne karnında bebek, yedi haftalık hamilelik gebelik, hamilelik gebelik, Haftalık, Hamile, Gebe, Hamilelik, Gebelik, Hamilelikte, Gebelikte, Hamileyim, Gebeyim, Gebeliğin, Hamileliğin, Hamilelerde, Gebelerde, kadınlarkulübü kadınlar kulübü, melekler mekanı, uzman.org, jinekolog, 7 haftalık hamilelik kadınlar kulübü, 7 haftalık hamilelikte bebek kilosu, 7 haftalık hamilelik kaç aylık oluyor, 7 haftalık gebelik kaç aylık oluyor, 7 haftalık hamilelik uzman tv, 7 haftalık hamilelikte bebek hareketleri, 7 haftalık hamilelik videosu, 7 haftalık hamilelik kaç aylıktır, 7 haftalık gebelik kaç aylıktır, 7 haftalık hamilelikte beslenme, 7 haftalık gebelikte bebeğin kilosu, 7 haftalık gebelik kaç aylık oluyor, 7 haftalık gebelik uzman tv, 7 haftalık gebelik kaç aylık, 7 haftalık gebelik kilosu, 7 haftalık gebelik ultrason görüntüleri, 7 haftalık gebelikte bebek hareketleri, 7 haftalık gebelikte cinsellik, 7 haftalık gebelikte bebek kaç kilo olmalı, 7 haftalık bebek görüntüsü, 7 haftalık bebek yaşarmı, 7 haftalık bebek kaç kilo,

Hamileliğinizin 238 Günlük Geri Sayımı Kaldı

7 Haftalık Gebelikte Bilmeniz Gerekenler

Gebeliğinizin 7. Haftası 49 Günlük Hamile ‘siniz.  Hamileliğin 2. Ayında ‘sınız. 7 Haftalık Hamileyim Doğuma Kaç Gün Kaldı. Doğuma 238 Gün var. Sizi uzmanindan.org olarak tebrik ediyoruz. Sitemizde Mevcut Hafta Hafta Hamilelik Gebelik Konularımızı Takip Ederek Bebeğinizin Hafta Hafta Nasıl Geliştiğine Şahit Olacaksınız ! Ayrıca Hamileliğinizle ilgili Bilmeniz gereken Hususları ve Size vereceğimiz Tiyolarla Hamileliğinizi Daha Rahat ve kolay Geçirmenizi Sağlaya Bilirsiniz.

7 Haftalık Bebek Boyutu
7 Haftalık Bebek Boyutu

7 Haftalık Bebek

7 Haftalık Bebeğinizin Tahmini boyutu  Frambuaz kadardır.

Bebeğinizin Tahmini Boyu: 31 mm. ila 79 mm.arası.
Bebeğinizin Tahmini Ağırlığı: 0,50 gr.

‘dan daha küçük bir boyuttadır. Fakat Hamilelik devam ettikçe, Bebeğiniz çok hızlı bir şekilde Büyüyerek ve kilo almaya başlayacaktır.

2. Ay – 7 Haftalık Bebek Değişimi – Gelişimi

Bebeğiniz gelişiyor. El ve ayaklara dönüşecek kol ve bacak tomurcukları görünmeye başladı bile. Kalp, akciğer, bağırsak, apandis, beyin, omurilik, burun delikleri, ağız ve gözler de gelişmeye devam eder.

7 Haftalık Hamilelik Belirtileri ve En çok  Görülen 3 Sorun

%73
Göğüslerde Ağrısı Ve Hassasiyet
Kadınların %73 inde karşılaşabileceği bir belirti olarak göğüs ağrısı ve hassasiyet sırasında 7 hafta gebelik. Daha fazla 
%64
Yorgunluk
64% deneyimi kadınların yorgunluk belirtisi olabileceği gibi, gebelik sırasında 7.Haftada  Daha fazla
%53
Mide Bulantısı
Deneyim ve Gözlemlerde Kadınların % 53 ‘i  Mide bulantısı, gibi belirti ve şikayetleri 7.hafta gebelik. Daha fazla

2. Ay – 7 Haftalık Annedeki Değişimi – Gelişimi

Her ne kadar henüz hamile olduğunuz belli olmasa da, vücudunuzdaki değişiklikleri fark ediyorsunuz.

Mide bulantılarını hâlâ yaşıyor olabilirsiniz ve göğüsleriniz de muhtemelen hala hassas olacaktır.

7 Haftalık Ultrason 3D
7 Haftalık Ultrason 3D

7. Haftanın Tüyosu

Karnınızı asla tamamen boş bırakmayın. Bu, mide bulantısını daha az yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Üç büyük öğün yemektense daha sık aralıklarla beslenin ve saat başlarında hafif atıştırmalıklar yiyin.

Kan şeker düşüşünü önlemek için peynir gibi proteinler tüketin.

7 Haftalık Hamilelik Hakında Daha Fazla Bilgi Almak istiyorsanız Linke Tıklayın

8 Haftalık Gebelik – 2. Ay

8 Haftalık Hamilelik, uzmanından, 8 Haftalık Gebelik, Hamilelik Belirtileri Tüp Bebek, 8 günlük bebek belli olurmu, 80 günlük gebelik belli olur mu, 8 günlük bebek testte belli olur mu, Gebelik Belirtileri Tüp bebek, hamilelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar, gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar, kesin Hamilelik Belirtileri, kesin grbrlik brlitileri,8 Haftalık Hamilelik video, 8 Haftalık Gebelik video, 8 Haftalık Bebek, 8 Haftalık Hamileyim, Gebeliğin 8. Haftası uzmanından, Hamilelikte 8 Hafta, Gebelikte 8. hafta, 8 Hafta Gebe, 8 Hafta Hamile, Hamileliğin 8. Haftası, 8 Haftalık Gebeyim, 8 Haftalık ultrason, görüntüsü, resmi, 3D, 8 haftalık anne karnında bebek gelişimi, 8 haftalık anne karnında bebek, sekiz haftalık hamilelik gebelik, hamilelik gebelik, Haftalık, Hamile, Gebe, Hamilelik, Gebelik, Hamilelikte, Gebelikte, Hamileyim, Gebeyim, Gebeliğin, Hamileliğin, Hamilelerde, Gebelerde, kadınlarkulübü kadınlar kulübü, melekler mekanı, uzman.org, jinekolog, 8 haftalık hamilelik kadınlar kulübü, 8 haftalık hamilelikte bebek kilosu, 8 haftalık hamilelik kaç aylık oluyor, 8 haftalık gebelik kaç aylık oluyor, 8 haftalık hamilelik uzman tv, 8 haftalık hamilelikte bebek hareketleri, 8 haftalık hamilelik videosu, 8 haftalık hamilelik kaç aylıktır, 8 haftalık gebelik kaç aylıktır, 8 haftalık hamilelikte beslenme, 8 haftalık gebelikte bebeğin kilosu, 8 haftalık gebelik kaç aylık oluyor, 8 haftalık gebelik uzman tv, 8 haftalık gebelik kaç aylık, 8 haftalık gebelik kilosu, 8 haftalık gebelik ultrason görüntüleri, 8 haftalık gebelikte bebek hareketleri, 8 haftalık gebelikte cinsellik, 8 haftalık gebelikte bebek kaç kilo olmalı, 8 haftalık bebek görüntüsü, 8 haftalık bebek yaşarmı, 8 haftalık bebek kaç kilo,

Hamileliğinizin 231 Günlük Geri Sayımı Kaldı

8 Haftalık Gebelikte Bilmeniz Gerekenler

Gebeliğinizin 8. Haftası 56 Günlük Hamile ‘siniz.  Hamileliğin 2. Ayında ‘sınız. 8  Haftalık Hamileyim Doğuma Kaç Gün Kaldı. Doğuma 231 Gün var. Sizi uzmanindan.org olarak tebrik ediyoruz. Sitemizde Mevcut Hafta Hafta Hamilelik Gebelik Konularımızı Takip Ederek Bebeğinizin Hafta Hafta Nasıl Geliştiğine Şahit Olacaksınız ! Ayrıca Hamileliğinizle ilgili Bilmeniz gereken Hususları ve Size vereceğimiz Tiyolarla Hamileliğinizi Daha Rahat ve kolay Geçirmenizi Sağlaya Bilirsiniz.

8 Haftalık Bebek Boyutu
8 Haftalık Bebek Boyutu

8 Haftalık Bebek

8 Haftalık Bebeğinizin Tahmini boyutu  minik bir ahududu kadardır.

Bebeğinizin Tahmini Boyu: 58 mm. ila 2 cm.arası.
Bebeğinizin Tahmini Ağırlığı: 1 gr.

‘dan daha küçük bir boyuttadır. Fakat Hamilelik devam ettikçe, Bebeğiniz çok hızlı bir şekilde Büyüyerek ve kilo almaya başlayacaktır.

2. Ay – 8 Haftalık Bebek Değişimi – Gelişimi

Bebeğiniz artık gelişiminin altıncı haftasında. Bu da büyüme yolunda atılan büyük bir adım ! Göz kapakları kapalıdır ve kulaklar oluşmaya başlar. Bebeğinizin minicik ayak ve el parmakları vardır ve hatta rahminizde bile yüzebilir.

8 Haftalık Hamilelik Belirtileri ve En çok  Görülen 3 Sorun

%71
Göğüslerde Ağrısı Ve Hassasiyet
Kadınların %71 inde karşılaşabileceği bir belirti olarak göğüs ağrısı ve hassasiyet sırasında 8 hafta gebelik. Daha fazla 
%71
Yorgunluk
71% deneyimi kadınların yorgunluk belirtisi olabileceği gibi, gebelik sırasında 8.Haftada  Daha fazla
%67
Mide Bulantısı
Deneyim ve Gözlemlerde Kadınların %67 ‘i  Mide bulantısı, gibi belirti ve şikayetleri 8.hafta gebelik. Daha fazla

2. Ay – 8 Haftalık Annedeki Değişimi – Gelişimi

Kan hacminiz artıyor ve kalbiniz bebeğiniz için dakikada %50’den fazla kan pompalıyor. Bu haftanın yaygın gebelik belirtilerinden biri de karamsarlık hissi ve belli başlı kokulara hassasiyettir.

8 Haftalık Ultrason 3D
8 Haftalık Ultrason 3D

8. Haftanın Tüyosu

Destekleyici bir sutyen kullanın. Gebelikte göğüs destekleyicilerini kullanmak hem daha rahat olmanızı sağlayacak, hem de gelecekte oluşabilecek sarkmaları önleyecektir.

Egzersiz ile göğüs kaslarını çalıştırmak da faydalıdır.

8 Haftalık Hamilelik Hakında Daha Fazla Bilgi Almak istiyorsanız Linke Tıklayın

Hamileliğin 2. Ayında Rahminizin içinde Neler Oluyor

Bebeğinizin yüz özellikleri gelişmeye devam eder. Kulaklar, kafatasının yanlarında bir deri parçası olarak oluşmaya başlar. Kol ve bacaklara dönüşecek tomurcuklar da bu dönemde oluşur. Sinir yolu (beyin, omurilik ve diğer sinir dokuları) da iyi bir şekilde oluşmuştur. Kıkırdak, sindirim kanalı ve duyusal organlar da bu dönemde oluşmaya başlar.
1 Aylık Hamilelik | 2. Ay | Sonraki 2 Aylık Hamilelik
2 aylık hamilelikte dikkat edilmesi gerekenler, 2 aylık hamilelikte kanama, 2 aylık hamilelikte nelere dikkat edilmeli, 2 aylık hamilelikte cinsel ilişki, 2 aylık gebelik uzman tv, hamileliğin 2. ayı belirtileri, hamileliğin 2. ayında neler yapılmalı, hamileliğin 2. ayında karın ağrısı, hamileliğin 2. ayında ne yemeli, hamileliğin 2. ayında ilişkiye girilirmi, hamileliğin 2. ayında sigara, hamileliğin 2. ayında annedeki değişiklikler, hamileliğin 2. ayında cinsellik, hamileliğin 2. ayında dikkat edilmesi gerekenler, gebeliğin 2. ayında karın ağrısı, gebeliğin 2. ayında kanama, gebeliğin 2. ayında cinsellik, gebeliğin 2. ayında bebeğin görüntüsü, gebeliğin 2. ayında lekelenme, gebeliğin 2. ayında kahverengi akıntı, gebeliğin 2.ayında beslenme, gebeliğin 2.ayında kasıklarda ağrı, gebeliğin 2.ayı belirtiler, hamilelikte 2.ay belirtileri, hamilelikte 2 aylık bebek görüntüsü, hamilelikte 2.ay bebek görüntüsü, hamilelikte 2 aylık bebek gelişimi, hamilelikte 2.ay beslenme, hamilelikte 2.ayda beslenme, hamilelikte 2 ayda karın şişermi, hamilelikte 2.ay ultrason görüntüleri, hamilelikte 2 ay kaç haftadır, gebelikte 2. ay dikkat edilmesi gerekenler, gebelikte 2. ay belirtileri, gebelikte 2 aylık bebek gelişimi, gebelikte 2 aylık bebek, gebelikte 2.ay beslenme, gebelikte 2 ayda 4 kilo almak, gebelikte 2 ay kac gundur, gebelikte 2 aylık, gebelikte 2 ay kaç haftadır, 2 aylık hamilelik belirtileri, 2 aylık hamile belirtileri, 2 aylık hamilelik belirtileri nelerdir, 2 aylık hamilelik nasıl sonlandırılır, 2 aylık hamilelik görüntüleri, 2 aylık hamile ne yemeli, 2 aylık hamilelikte kasık ağrısı, 2 aylık hamile karnı, 2 aylık gebelik, 2 aylık gebelik görüntüleri, 2 aylık gebelik ultrason görüntüleri, 2 aylik gebelik görüntüsü, 2 aylık gebelik nasıl sonlandırılır, 2 aylık gebelikte bebek gelişimi, 2 aylık gebelikte kasık ağrısı, 2 aylık gebelikte kanama, 2 aylık gebelik gelişimi, 2 aylık hamileyim belim çok ağrıyor, 2 aylık hamileyim kahverengi akıntım var, 2 aylık hamileyim denize girebilirmiyim, 2 aylık hamileyim akıntım var, 2 aylık hamileyim düşürmek istiyorum, 2 aylık hamileyim ilişkiye girebilirmiyim, 2 aylık hamileyim nelere dikkat etmeliyim, 2 aylık hamileyim, 2 aylık hamileyim ne yapmalıyım, 2 aylık hamileyim karnım ağrıyor, 2 aylık hamileyim kanamam var, 2 aylık hamileyim ne yemeliyim, 2 aylık hamileyim nasıl düşürebilirim, 2 aylık hamileyim nasıl beslenmeliyim, 2 aylık hamileyim karnım çok şiş, 2 aylık hamileyim kasıklarım ağrıyor, iki aylık hamile nelere dikkat etmeli, iki aylık hamileliğin belirtileri, iki aylık hamile anne nasıl beslenmeli, iki aylık hamilelik belirtileri nelerdir, iki aylık hamilelikte nelere dikkat edilmeli, iki aylık hamilelik nasıl sonlandırılır, iki aylık hamilelikte ilişkiye girilirmi, iki aylık hamileyim kahverengi leke geldi, iki aylık hamilelik belirtileri, iki aylık gebelik görüntüleri, iki aylık gebelik belirtileri, iki aylık gebelikte beslenme, iki aylık gebelik nasıl sonlandırılır, iki aylık gebelikte kanama, iki aylık gebelik gelişimi, iki aylık gebelikte cinsellik, iki aylık gebelikte cinsel ilişki, iki aylık gebelik ultrason, hamileliğin 2. ayında anne karnındaki bebeğin gelişimi nasıldır, 2 aylık bebeğin anne karnındaki gelişimi, anne karnında 2 aylık bebek gelişimi video, 2 aylık bebeğin anne karnında gelişimi, hamileliğin 2. ayında anne karnındaki bebeğin görüntüsü, 2 aylık anne karnında bebek gelişimi, 2 aylık anne karnında bebek görüntüsü, 2 aylık anne karnında bebek görüntüleri, 2 aylık anne karnındaki bebek, 2 aylık anne karnındaki bebek görüntüsü, 2. ayda anne karnında bebek gelişimi, 2 aylık anne karnındaki bebek gelişimi, 2.ay anne karnında bebek, 2 5 aylık anne karnındaki bebek,