Zayıflamak İçin Ne yapmalıyım

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan fazla kilolar hayatımızı birçok konuda etkilemektedir. Dış görünüşümüz beğenilmek arzumuz, giydiklerimizi kendimize yakıştırma çevreden beğenilme gibi duygular fazla kilolarda kurtulmak için bize cesaret veriyor. Sadece dış görünüş değil sağlık açısında çok önemlidir ideal kiloda olmak. Bu gibi nedenlerden dolayı hemen karar verin ve uygulamaya başlayın. Birçok diyet proğramı vardır. İçlerinde en uygunu en sağlıklısını sizin için araştırdık bu programa uyup istediğiz kiloya gelebilirsiniz. Diyet zamanı boyunca sabırlı olmanız gerekir birkaç günde zayıflanmaz size zaman gerekecektir programı uygulayın ve mutlu sona ulaşın.

1.ilk önce erken uyanın güne erken başlayın. Hafif bir kahvaltı yapın,

Kepek ekmek bir dilim peynir, bir domates o güne başlayabilirsiniz.

Diğer kahvaltı günleri için haşlanmış yumurta, yağsız bir bardak süt, 5-6 tane yeşil zeytin

Öğlenleri mutlaka hayatınızda hep salata olsun, haşlanmış patates, bir kâse yoğurt, mevsimlik sebzeler bunları haşlayarak tüketin. Bol bol meyve yeğin öğünlerden önce ve aralarında, yeşil çay için sekeri hayatınızdan çıkarmaya çalışın çayınızı ve kahvenizi şekersiz için.

Kızartmalar, hamur işleri, tatlılardan uzak durun. Balık ve tavuk eti yeğin ızgara veya haşlama yeğin.

Günde 2-3 litre arası su için. Yemeklerden önce bir bardak mutlaka alışkanlık haline getirin içilen su tokluk hissi verecektir size ve sindiriminize yardımcı olacaktır.

Akşamları hafif yemekler yiyin geç saate yemek yeğin ve yemek yedikten sonra uyumayın hareketsiz kalmayın.

Spor yaparsanız daha hızlı kilo verirsiniz aç kalarak hızlı kilo verilmez evde yapacağınız kolay eğersizlerle ve bir saat yürümenin size oldukça yararı olacaktır.

 

 

 

 

hamilelik belirtileri 10.gün

erken gebelik belirtileri beyaz akıntı

hamilelik haftası hesaplama 2016

Left Menu Icon
Right Menu Icon