Tüp bebekte hamilelik hesaplaması


İlk defa çocuk sahibi olacak olan eşler, ne zaman anne-baba olacaklarını merak ederler. Çeşitli yöntemler kullanarak gebe kalınması artık modern tıbbın sayesinde kesin sonuçlar elde edilmektedir. Aşağıda verilen otomatik hesaplayıcı Tüp bebekte hamilelik hesaplaması yöntemini göstermektedir. Kendinize uygun olan seçenekleri kullanarak sonuç elde edebilirsiniz. Unutmayın ki uzmanınız bu konusunda size daha kesin bir bilgi verebilir. Tüp bebekte gebelik haftası hesaplama yöntemleri için bebeğin anne karnına tam olarak ne zaman yerleştirildiği, ilk gebelik testinin ne zaman yapıldığı ve bebekte kalp atışının ne zaman başladığının bilinmesi oldukça mühimdir.


Hamile hesaplama takvimi olarak sayılan günler 9 ay 10 günden oluşmaktadır ancak birçok insan sürenin yumurtanın oluşma sürecini de içerisine kattığını bilmemektedir. Tıbbı olarak tüp bebekte hamilelik hesaplaması kuralları, annenin sahip olduğu yumurtanın ilk üretim aşamasından döllenmeye hazır hale gelinceye kadar geçen 13-14 günlük süreyi de kapsamaktadır. Normal yollarla oluşan gebeliklerde (hamileliklerde) hamilelik haftası son adet tarihine göre hesaplanır, bu konu hakkında hesaplama aracına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Mobil Kullanıcılar: Mobilden giren kullanıcılarımızın cep telefonlarını yan tutarak daha büyük ve daha düzgün bir görüntüye ulaşabilirler.

Son adetin başladığı tarihe göre Tarihi girin:
Yumurta toplama tarihine göre
Embriyo transfer tarihine göre
Blastokist transfer tarihine göre

Tahmini doğum tarihiniz:
Gebelik haftanız:

Tüp bebekte hamilelik hesaplaması


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.