Size Aşık Olduğunu Gösteren İşaretler

Size aşık olduğunu gösteren işaretler

Bir ilişkinin başlaması fark etmesi kadar zor bir durumdur. Çünkü karşı tarafın size aşık olduğu anlamak çok zaman alabilir. Fakat bizim sizlere vereceğimiz tavsiyeler ile size aşık olduğunu hemen anlamış olacaksınız.

Erkeklerde göz teması kurmak çok önemlidir. Eğer erkek seni uzun bir süre izliyorsa ama senden uzak bir yerde duruyorsa bu size aşık olduğunu gösteren bir kanıttır.

Seninle sık sık konuşmak istiyorsa, senle hayalleri hakkında konuşmak istiyorsa, bir şeyler için ağzını aramaya çalışıyorsa bu durumda erkeğin size aşık olduğu anlamına gelen işaretler arasındadır.

Size sarılıyorsa, size dokunuyorsa bu karşı tarafın sizden bir şeyler beklediği size aşık olduğu anlamına gelir.

Sizi ortak arkadaşlarına anlatmışsa, ortak olmayan arkadaşlarla da tanıştırmak istiyorsa bu da size aşık olduğu işaretini vermektedir.

Sık sık mesaj atıyorsa en önemli de gece geç saatlerde mesaj atıyorsa bu kesinlikle ama size aşık olduğu bildirmek için yapılan adımlardır.

Bir erkek seni güldürmek için çaba sarf ediyorsa bunu bilmelisiniz ki erkek sizden etkilendiği için sizi güldürüyor ve size aşık olduğu için sizle konuşuyordur.

En önemlisi gelecek hakkında yapılan sohbetlerdir. Gelecek hakkında sık sık sohbet ediyorsanız, sizi ailesi ile tanıştırmak istiyorsa bu size aşık olduğu belirtmek için yapmış olduğu davranışlardır.

Sizin her isteğinizi yerine getiren bir erkek, vakit geçirmekten mutlu olan bir erkek ise buda size aşık olduğunu gösteren işaretler arasındadır.

Seni başka erkek arkadaşlardan kıskanıyorsa bilin ki bu erkek size deli gibi aşıktır.

Bu durumda sizin yapacağınız tek şey size açılması için ona fırsat sunmanızdır.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.