İlk Buluşma Tüyoları

İLK BULUŞMADA TÜYOLAR
Yeni bir ilişkinin başlama, hayatına yeni birini alma -, tanımadığın birinin karşına çıkma hem erkek için hem de kadın için oldukça heyecan vericidir. İlk buluşma gidecek birisine küçük tüyolarımız var bunları uygulayarak karşınızdakini kendinize hayran bırakabilirsiniz yapmanız gerekenleri sıra yalım.
1.BULUŞMA YERİ, bulaşacağımız yer sakin doğal bir yer olsun lüks yerlere gitmeyin. İlk buluşma için birbirinizle konuşabileceğiniz rahat sesiz bir ortam olsun ve buluşmaya yalnız gidin yanınıza arkadaşınızı ya da aileden birini götürmeyin. Karşınızdakinin ona güvenmediğini sinyalini verecektir.
2.GİYİM, buluşmaya gideceğiniz de aşırı açık giyinmeyin, vücut hatlarınızı çok belli edecek kıyafetlerden sakının. Rahat ve üstünüze yakıştırdığınız kıyafetleri seçin.
3.MAKYAJ, SAÇ makyaj yapın makyaj kadının en özel kıyafetidir ama aşırı makyajdan da kaçının doğal renkler kullanın, saçlarınız uzun ise toplamayın salın onları erkekler uzun saçtan hoşlanır.
4.TELEFONUNUZU SESSİZE ALIN konuşurken telefona bakmayın mesaj yazmayın, bu karşınızdakinin hakkında olumsuz düşünmesine neden olur. Sadece ona odaklanın. Onu dinleyin.
5. GEÇ GİTMEYİN, vaktinden gidin ilk günden bekletmeyin, masaya karşılıklı oturun. Heyecanlanmak normal bir olay kendinizi kasmayın elinizden geldikçe rahat davranın, kendinizden kısaca bahsettin, sizde karşınızdakine sorular sorun çok ta soru sormayın zamanız çok nasılsa yavaş yavaş birbirinizi tanıyın. Arada göz teması kurun ilk bakışlar önemlidir. İkinci buluşma için ne zaman tekrar buluşalım derse hemen ertesi gün demeyin araya 3 gün ara koyun. Karşılıklı birbirinizi düşünme zamanınız olsun.
6.HESAP, eğer erkek iseniz kesinlikle hesabı siz ödeyin. Kızlar cimri erkeklerden hoşlanmazlar. Eğer kız iseniz ben ödeyim diye teklifte bulunun gene ama eğer size ödetirse size tavsiyem uzak durun bu kişiden.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.