Hızlı Zayıflama Yöntemleri Nelerdir

Kilo sorunu son yıllarda çağın en büyük sorunlarında biri hata en önemli sorunlardan biri olmuştur.

Kilo hem dış görünüşü itibariyle, hem psikolojik ve de sağlık açısında oldukça sorun teşkil etmektedir.

Özellikle biz bayanların dış görünüşe verdiği önem oldukça fazladır. Fiziğimizin düzgün olması giydiklerimizi bize yakışması beğenilmek arzusu gibi birçok sebep bize kilo vermemiz gerektirdiğini hatırlatır. Özel bir günümüz var örneğin düğün, nişan, yıl dönümleri gibi o gün şu elbisenim içine sığmam lazım şu ölçüde olmam lazım diye karar vermişseniz olay bitmiştir hanımlar karar vermek yolun yarısından fazlası demektir. Kendinize ilk önce bir program yapın sadece diyet yaparak istediğiniz kiloya ulamazsınız. Hızlı ve sağlıklı bir program yapın. Sizin için hızlı ve sağlık açısından da size yarar sağlayacak bir diyet programı.

HIZLI KİLO VERME YÖNTEMLERİ,

1.Kahvaltı mutlaka yapın güne yağsız bir bardak süt, kepekli ekmek kullanın, peynir, bal, kaynatılmış yumurta gibi kilo yapmayan hafif bir kahvaltı ile başlayın.

2.Su günde en az 2 litre su için öğlen ve akşam yemeklerinden önce bir bardak su için yemek yeme isteğinizi azaltacaktır.

  1. Öğlen yemeklerini yağsız ve kızartılmış yemeklerden kaçının diyet boyunca sebze yemeklerini haşlanmış yemekler patates, ıspanak gibi salata her gün sallata yiyen yemeklerde
  2. Akşam yemeklerinde hafif yemekler yiyin porsununuz küçültün meyve mutlaka yiyen elma özellikle 5.Spor yapın günde en az iki saat yürüyün.

6.öğün aralarında yeşil çay için ve meyve yiyin.

7.Erken kalkın güne ve egzersiz yapın.

  1. Tatlı ve şekerli yemeklerden kaçının. Yağdan uzak durun yemekleriniz zeytinyağı ile yapın.
  2. Balık ve beyaz et tüketin yağsız tüketin.

hamilelik belirtileri diş ağrısı

erken hamilelik belirtileri kaşıntı

hamilelik haftası hesaplama çin takvimi

Left Menu Icon
Right Menu Icon