Erkekler Yatakta Ne İster ?

Young adult couple in bedroom

Hangi bayan partnerinin başını döndürmek ve kendisini şiddetli bir tutkuyla arzu etmesini istemez ki? Bazı hanımlar yatakta olağanüstü olmayı başarabiliyorken bazılar ise sadece iyi olabilmekte. Genel olarak oyunlarla erkekleri büyülemeye çalışmayın. Çünkü erkekler yatakta ne istediğini bilen kadınları daha çok arzular. Bu erkelere kendilerini özel hissettiren bir durum. Peki siz erkeği kendinize bağlamanın yolunu ve yatakta erkeğin ne istediğini bilmiyor musunuz?

İşte bugün ki yazımızda erkeklerin yatakta hangi tip kadınları daha çok tercih ettiklerini açıklayacağız.

Kesinlikle kusursuz bir sevişme için özgüvenin tam olması gerekir. Eğer kendinize olan özgüveniniz tam değilse partneriniz endişelerinizi yansıtırsızın ve buda kötü bir seks yaşamanıza sebep olur.

Eğer hep aynı pozisyonda sevişiyor ve bundan sıkıldıysanız ona uyarak farklı pozisyonları birlikte keşfedin.

Sevişme sırasında her erkek kendisini öven iltifatlardan hoşlanır. Sizi ne kadar çok tatmin edebildiğini söyleyerek onun doruk noktasına ulaştırın. Bu hem ona hem de size mükemmel anlar yaşatacak.

Ondan ne kadar çok zevk aldığınızı belirtecek sesler çıkarın. Bundan daha çok zevk almasını sağlar ve onu daha çok tatmin edersiniz.
Tahrik olduğu bölgelere dokunun. Onu hissedin.

Sevişme anında kontrolü bazen ona bırakın bazen ise siz kontrolü alın. Dizginleri elinize alarak onu çıldırtmanız mümkün. Ellerini, gözlerini bağlayın. Böyle bir biçimdeyken bedeninin her yerinde ellerinizi gezindirin. İçinizden gelenleri ona fısıldayın. Bedenlerinizi bütünleştirin. Üzerinde zıplayabilir veya hoplayabilirsiniz. Aranızdaki seks iletişimini kesinlikle koparmayın.

Vücudunuza güzel ve hoş kokulu krem, özel bakım yağlarını sürün. Bu yapacağınız önsevişmenin daha da alevlenmesini sağlar. Birbirinizi daha çok arzulamanızı sağlayacaktır.

Erkeler yatakta bazen kışkırtıcı olunmasını bazen de vahşiliği ister. Onun ne istediğinden emin olun.

Erkekler baştan çıkarılmayı arzular ve baştan çıkarılmış erkeği yönlendirmek her zaman kolay olur. Nasıl bir gece veya sevişme istediğini anlamaya çalışın ve kendinizi ona göre ayarlayın.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.