Ayrılmak İsteyen Sevgili Nasıl Davranır?

İlişkiniz çok güzel gidiyor ancak aniden sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Baktığınızda hiçbir sebep bulamıyorsunuz ancak ilişkinizi de kurtaramıyorsunuz. Böyle bir durumda ilişkiyi yaşayan kişilerden biri ayrılmak için zemin hazırlıyor olabilir. İlişkinizin gidişatını düşünün ve birazdan değineceğimiz konuların ilişkinizde olup olmadığını değerlendirin.
Ayrılmak isteyen biri daha az aramaya, daha az mesaj çekmeye başlayacaktır. İlişkinin ilk başında saatlerce konuşuyordunuz şimdi 10 dk bile konuşamıyor musunuz? Cevabınız evetse ilişkinizi yeniden değerlendirmenizi öneririz. Ayrılmak isteyen sevgili neden aramadığınızı sorduğunuzda da bir bahane bulacaktır. İşim var sonra konuşalım, ben sana sonra dönerim, şu an müsait değilim görüşürüz gibi cümleleri sık sık kullanacaktır.
Ayrılmak isteyen sevgili öncede n size bol bol iltifat ederken, son zamanlarda isminizle hitap edebilir. İltifat etmek yerine sizin iltifatlarınıza da çok fazla tepki vermeyecektir. Beni seviyor musun sorusuna hep geçiştiren cevaplar verecektir. Dudak ucuyla seviyorum dese de konuyu hemen kapatacaktır. Sizin düşüncelerinize önem veren sevgiliniz artık yaptığı hareketlerde size hesap sormam havasında davranıyorsa sizden ayrılmanın temelini atıyor demektir.
Sevgiliniz sizinle görüşmek yerine haftasonunu arkadaşlarıyla başka plan yaparak geçiriyorsa sizden uzaklaşıyor demektir. Bir defa arkadaşlarıyla buluşmasında bu düşünceye kapılmamak gerekir, birkaç kere aynı tavır içinde olup sizi ikinci plana atarsa artık sizi hayatında istemiyordur. Öpüşmek, sevişmek gibi durumlar söz konusu olduğunda kendini sizden çekiyorsa ve istemiyorum, canım sıkkın, şimdi sırası değil cümlelerini çok sık söyler olduysa çatırdayan bir ilişki söz konusudur.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.